Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Narkotyki i Dopalacze zabijają” przedwakacyjne spotkanie z bielańską młodzieżą

Data publikacji 10.06.2019

Zbliżają się wakacje, to czas wypoczynku i wytchnienia od nauki oraz codziennych obowiązków. Jednak to również czas, kiedy dzieci i młodzież jest szczególnie narażona na zagrożenia związane z bezpieczeństwem. Policjanci z Bielan przeprowadzili kolejne spotkanie z młodymi ludźmi na temat negatywnych skutków związanych z zażywaniem narkotyków w ramach kampanii „Narkotyki i Dopalacze zabijają”.

Policjanci z bielańskiej komendy w ramach kampanii „Narkotyki i Dopalacze zabijają” po raz kolejny przeprowadzili zajęcia profilaktyczno-edukacyjne dla młodzieży. O zagrożeniach i negatywnych skutkach zdrowotnych związanych z zażywaniem narkotyków oraz nowych narkotyków tzw. dopalaczy, funkcjonariusze tym razem rozmawiali z uczniami klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 293 przy ulicy Kochanowskiego.  

Głównym celem tego spotkania, było zwrócenie uwagi na to, że życie wolne od substancji psychoaktywnych pozwala na uniknięcie kolizji z prawem i chroni przez wieloma życiowymi tragediami. Uczniowie biorący udział w spotkaniu obejrzeli spot filmowy nawiązujący treścią do tytułu kampanii oraz jej hasła przewodniego „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”.

ks