Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Nie wiedział, że jego wizerunek został zarejestrowany przez kamerę monitoringu

Data publikacji 11.06.2019

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o uszkodzenie mienia. 24-latek w budynku przy ulicy Wrzeciono miał zdemolować drzwi wejściowe, lustro, ścianę oraz kamerę zamontowaną w windzie. Właściciel wycenił straty na kwotę ponad 3 tys. zł. Zatrzymany był już karany za podobne przestępstwa, dlatego może mu grozić nawet 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności

Do bielańskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o uszkodzeniu drzwi wejściowych, lustra, ściany oraz kamery w budynku przy ulicy Wrzeciono. Sprawca z niewiadomych powodów wyrządził straty sięgające ponad 3 tys. zł. Nie wiedział, że jego wizerunek został zarejestrowany przez  monitoring.

Nagranie to trafiło do bielańskich kryminalnych, którzy bardzo szybko ustalili personalia oraz miejsce zamieszkania podejrzanego. 24-latek zaskoczony poranną wizytą policjantów, został zatrzymany oraz trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa, dlatego grozi mu kara do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.   

ks