Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

„Szkoła z dobrym klimatem” bielańscy policjanci uczestniczyli w grze terenowej

Data publikacji 19.06.2019

W miniony piątek policjanci z Bielan w ramach współpracy z północno-praskim Stowarzyszeniem na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom, brali udział w grze terenowej pn. „Szkoła z dobrym klimatem”, której celem jest budowanie poczucie bezpieczeństwa oraz zmniejszanie ryzyka występowania przemocy fizycznej i psychicznej wśród uczniów. Gra, która dostarczyła wszystkim uczestnikom wiele emocji i radości odbyła się w Szkole Podstawowej nr 133 przy ulicy Fontany.

Policjanci z bielańskiej komendy przyjęli zaproszenie od Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Pomocy Q Zmianom i wzięli udział w grze terenowej pn. „Szkoła z dobrym klimatem”, która obyła się na terenie Szkoły Podstawowej nr 133 przy ulicy Fontany. Celem gry jest budowanie poczucia bezpieczeństwa wśród uczniów, a tym samym zmniejszanie ryzyka występowania przemocy fizycznej, psychicznej, nierozwiązanych konfliktów czy zachowań ryzykownych.

Jednym z zadań do wykonania, nad którym czuwali funkcjonariusze było narysowanie plakatu, o tym kogo należy powiadomić w przypadku kiedy jest się świadkiem bądź ofiarą przemocy. Wszystkie drużyny zasłużyły na szóstkę z plusem!

ks

 • Plakat z tytułem gry terenowej "Szkoła z dobrym klimatem"
  miejsce startowe uczestników
 • Policjantka tłumaczy dziewczynkom z jednej z drużyn na czym polega zadanie do wykonania.
  policjanci biorą udział w grze terenowej "Szkoła z dobrym klimatem"
 • dzieci z jednej z drużyn rysują plakat
  dzieci z drużyny rysują plakat
 • Plakaty o tym kogo należy powiadomić w przypadku przemocy wykonane przez uczniów.
  plakaty wykonane przez uczniów