Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 05.07.2019

Bielańscy kryminalni zatrzymali mężczyznę podejrzanego o przestępstwa narkotykowe. Funkcjonariusze przeprowadzili akcję na jednym z bielańskich osiedli. W miejscu zamieszkania 44-latka znaleźli ponad 59 gramów marihuany oraz ponad 171 gramów amfetaminy. Podejrzany usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności oraz został objęty policyjnym dozorem.

Kryminalni z bielańskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej otrzymali informację o  mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. W jego miejscu zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli wagę elektroniczną, torebki foliowe i zawiniątka z folii aluminiowej z zawartością suszu roślinnego oraz białym proszkiem, a także pieniądze w kwocie 2180 złotych.

Zatrzymany został przewieziony do komendy oraz umieszczony w policyjnym areszcie. Wstępne badania zabezpieczonych substancji wykazały, że susz roślinny to marihuana a biały proszek to amfetamina.

Śledczy po zebraniu materiału dowodowego przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 44-latek został objęty policyjnym dozorem.

ks

 

  • Zabezpieczona marihuana i amfetamina
    Zabezpieczona marihuana i amfetamina
  • Zabezpieczona marihuana i amfetamina
    Zabezpieczona marihuana i amfetamina
  • Zabezpieczone pieniądze i narkotyki
    Zabezpieczone pieniądze i narkotyki