Policjanci z Bielan odnaleźli zaginionego 36-latka - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Bielan odnaleźli zaginionego 36-latka

Data publikacji 03.10.2019

Przez około dobę trwały poszukiwania 36-latka, który wyszedł z domu we wtorek i od tamtej pory nie skontaktował się z rodziną. Wczoraj po godzinie 17.00 został odnaleziony nad Wisłą przez bielańskich policjantów.

Do dyżurnego bielańskiej komendy zgłosili się członkowie rodziny 36-latka, który we wtorek wyszedł z domu i od tamtej pory nie nawiązał z nikim kontaktu. Policjanci skontrolowali wszystkie miejsca, w których mógł przebywać zaginiony.

Wczoraj przed południem okazało się, że mężczyzna pozostawił list pożegnalny. W komendzie zarządzono alarm, a do poszukiwań zaangażowano wszystkich policjantów z Bielan i Żoliborza. Wsparcia w działaniach udzielili również funkcjonariusze jednostek poszukiwawczo-ratowniczych oraz stołeczni policjanci z oddziałów prewencji. Poszukiwania prowadzone na dużych obszarach leśnych, w pogarszajacych się warunkach pogodowych, przyniosły oczekiwany rezultat. Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego znaleźli zaginionego całego i zdrowego nad brzegiem Wisły. Mężczyzna trafił do szpitala.

asp. Kamila Szulc/jf