Podziękowania dla policjantów - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla policjantów

Data publikacji 04.11.2019

Do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V, wpłynęły podziękowania dla policjantów z wydziału kryminalnego od córki zaginionego członka rodziny. Kobieta podziękowała za pomoc, jakiej funkcjonariusze udzielili jej tacie. "Czterej funkcjonariusze z komendy na Bielanach, przywrócili mi wiarę w ludzi oraz utwierdzili w przekonaniu, że warszawska Policja dokłada wszelkich starań, aby mieszkańcy miasta, mogli się czuć bezpieczni".

Na początku października do Komendy Rejonowej Policji Warszawa V zgłosiła się kobieta, która zgłosiła zaginięcie ojca. Mężczyzna doznał utraty pamięci i nie był w stanie samodzielnie wrócić do domu.

Po niespełna dwóch godzinach poszukiwań, policjanci odnaleźli zaginionego w autobusie komunikacji miejskiej. Kobieta podziękowała funkcjonariuszom za opiekę, wsparcie oraz zaangażowanie.

Policjantom biorącym udział w poszukiwaniach, gratulujemy postawy godnej naśladowania. Podziękowania, wdzięczność oraz życzenia rekompensują  trudy często niebezpiecznej i żmudnej  pracy policyjnej.

asp. Kamila Szulc/ms