Z półek sklepowych zabrał najdroższe perfumy - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Z półek sklepowych zabrał najdroższe perfumy

Data publikacji 03.12.2019

Za kradzież kosmetyków odpowie 17-latek zatrzymany przez bielańskich policjantów z wydziału kryminalnego. Młody mężczyzna wpadł w drogerii, z której nie pierwszy raz zabrał towar bez płacenia. Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży perfum o łącznej wartości ponad 1100 złotych. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Do bielańskiej komendy wpłynęły zawiadomienia o kradzieży perfum w jednej z drogerii na terenie dzielnicy. Wizerunek sprawcy, który zabrał towar o wartości ponad 1100 złotych  został zarejestrowany przez zainstalowane w sklepie kamery monitoringu. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zajmujący się przestępczością przeciwko mieniu, na podstawie nagrań, ustalili personalia podejrzanego. 17-latek wpadł, kiedy ponownie zjawił się w tej samej placówce handlowej. 

Policjanci zatrzymali mężczyznę i przewieźli do komendy. Śledczy po zgromadzeniu materiału dowodowego przedstawili mu zarzut kradzieży perfum światowych marek. 17-latkowi grozi teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/ea