Odpowie za kradzieże perfum - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzieże perfum

Data publikacji 13.12.2019

W ręce bielańskich mundurowych wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież 13 flakonów perfum światowych marek w jednej z drogerii na terenie dzielnicy. 29-latek nie pierwszy raz przyszedł do sklepu, dlatego został zapamiętany przez pracowników. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży mienia o wartości prawie 5 tys. złotych, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w jednej z drogerii na terenie Bielan. Pracownicy zauważyli mężczyznę, który wielokrotnie pojawiał się w sklepie, a po jego „wizytach” z półek ginęły perfumy światowych marek. Kierownik ochrony zawiadomił Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 29-latka, który jak się okazało, w ciągu niespełna miesiąca, zabrał ze sklepu perfumy o wartości prawie 5 tysięcy złotych. Jego poczynania zostały zarejestrowane przez kamerę zainstalowaną w sklepie.

Zatrzymany został przewieziony do komendy przy Żeromskiego oraz trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego przez śledczych mężczyzna usłyszał zarzuty za kradzieży mienia. Za popełniony czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/ea