Zatrzymany z marihuaną - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany z marihuaną

Data publikacji 04.02.2020

19-latek został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego na jednym z bielańskich osiedli. Funkcjonariusze znaleźli u mężczyzny ponad 40 gramów marihuany. Śledczy już przedstawili mu zarzut za posiadanie środków odurzających. Teraz zatrzymanemu grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Bielańscy policjanci z wydziału kryminalnego otrzymali informację o  mężczyźnie, który może posiadać środki odurzające. Z ich ustaleń wynikało, że narkotyki mogą być przechowywane w jednym  z mieszkań na terenie dzielnicy. Około godziny 17.00 zauważyli 19-latka będącego w ich zainteresowaniu. Mężczyzna w trakcie legitymowania był zdenerwowany. Okazało się, że miał przy sobie zawiniątko z marihuaną. W jego mieszkaniu kryminalni znaleźli i zabezpieczyli słoik z większą porcją tej samej substancji oraz wagę jubilerską.

19-latek trafił do policyjnej celi. Śledczy po zgromadzeniu materiałów dowodowych przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

asp. Kamila Szulc/mb

  • Na zdjęciu w pomieszczeniu na krześle siedzi zatrzymany mężczyzna, na dalszym planie  przy biurku na fotelu siedzi policjant, pisze na komputerze.