Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn zadzwoń - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Jeśli rozpoznajesz tych mężczyzn zadzwoń

Data publikacji 14.05.2020

Policjanci z Bielan prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z zawartością pieniędzy, dokumentów, karty bankomatowej oraz dokonywania nieuprawnionych transakcji płatniczych. Wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami zarejestrowały kamery monitoringu. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć lub posiadają informacje na ich temat.

Bielańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży portfela z pieniędzmi, dokumentami, kartą bankomatową oraz dokonywania nieuprawnionych transakcji płatniczych. Do zdarzenia doszło w dniu 18 kwietnia 2020 roku w Warszawie przy alei Reymonta. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki osób mogących mieć związek z tymi przestępstwami. Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego proszą o kontakt wszystkie osoby, które rozpoznają na prezentowanych zdjęciach mężczyzn lub mają jakiekolwiek informacje ich temat.

Informacje można przekazać dzwoniąc pod numer nr tel. (47) 723-10-55,  (47) 723-71-55,  (47) 723-71-56, powołując się na numer sprawy D-II-4148/20.  Informacje można także przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

asp. Kamila Szulc

  • Wizerunek jednego z podejrzanych mężczyzn
  • Wizerunek jednego z podejrzewanych mężczyzn
  • Wizerunek jednego z podejrzanych mężczyzn