Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dzielnicowi z Bielan i Żoliborza zachęcają do korzystania z aplikacji „MOJA KOMENDA”

Aplikacja mobilna „Moja Komenda”, wzbogacona o funkcje dokładnego wyszukiwania dzielnicowych - dzięki niej każdy obywatel może odnaleźć kontakt do swojego dzielnicowego. Serdecznie zachęcamy wszystkich mieszkańców dzielnic Bielany i Żoliborz do korzystania z tej aplikacji. Aplikacja „Moja Komenda” wpisuje się w ideę programu „Dzielnicowy Bliżej Nas”, zapoczątkowanego w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Aplikacja mobilna „Moja Komenda” jest powszechnie dostępna dla wszystkich obywateli. Jej funkcjonalność została poprawiona tak, aby oprócz danych teleadresowych jednostek Policji, można było sprawnie i szybko ustalić, który jest dzielnicowym w konkretnym mieście, na wybranej ulicy. Aplikacja ta ma przede wszystkim pomóc mieszkańcom w szybkim kontakcie z dzielnicowym. Oprócz możliwości wyszukiwania dzielnicowego po adresie, można dzięki aplikacji skontaktować się z dzielnicowym, telefonując na jego numer służbowy, a także napisać do niego wiadomość e-mail.

Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który oprócz tego, że spotyka się z mieszkańcami w swoim rejonie służbowym, to nawiązuje również współpracę z instytucjami oraz organizacjami działającymi na rzez mieszkańców, w tym ośrodkami pomocy społecznej, poradniami, kołami seniora, a także placówkami oświatowymi.

Serdecznie zachęcamy wszystkich do korzystania z aplikacji, kontaktowanie się z dzielnicowymi i zacieśnianie z nimi współpracy.