Usłyszał zarzuty za kradzież whisky - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Usłyszał zarzuty za kradzież whisky

Data publikacji 30.07.2020

Zarzuty kradzieży w warunkach recydywy usłyszał w komendzie na Bielanach znany policjantom 29-latek. Tym razem jego łupem było kilka butelek markowego trunku o wartości ponad 1 tys. złotych. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnej celi. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 7 lat pozbawienia wonności.

W godzinach przedpołudniowych w jednej z placówek handlowych na terenie Bielan doszło do kradzieży alkoholu. Zdarzenie zarejestrował pracownik ochrony i niezwłocznie powiadomił policjantów. Ujęty mężczyzna był agresywny i próbował uciec przed przyjazdem funkcjonariuszy. Mundurowi błyskawicznie zjawili się na miejscu oraz zatrzymali nieuczciwego klienta. Nie była to jego pierwsza kradzież. 29-latek w ostatnim czasie  zabrał kilka butelek markowego trunku o wartości ponad 1 tys. złotych, ponadto na swoim koncie miał już wyrok za podobne przestępstwo. Zatrzymany trafił do policyjnej celi.

Śledczy po przeanalizowaniu materiałów dowodowych przedstawili mu zarzut kradzieży. 29-latkowi w warunkach recydywy grozi teraz kara do 7 lat pozbawienia wolności.

 

asp. Kamila Szulc