Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiegł dla Kubusia, bieganie to jego pasja

Data publikacji 08.09.2020

St. asp. Tomasz Wróbel dzielnicowy z Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz tym razem ukończył „Charytatywny bieg dla Kubusia Rydzio”. Trasę biegu z Warszawy do Częstochowy liczącą około 280 km, Tomek wraz z innymi śmiałkami pokonał w 39 godzin bez snu. Celem tej inicjatywy była zbiórka pieniędzy na operację dla rocznego Kubusia z Woli Rasztowskiej, cierpiącego na dysplazję stawu biodrowego oraz niedorozwój kości udowej.

Na co dzień dzielnicowy z Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz, a w dniach wolnych doświadczony zawodnik i zwycięzca biegów crossowych st.asp. Tomasz Wróbel wziął udział w „Charytatywnym biegu dla Kubusia Rydzio”. Celem było wsparcie zbiórki pieniędzy na operację rocznego Kuby, który urodził się z dysplazją stawu biodrowego oraz niedorozwojem kości udowej. Dzięki długotrwałemu leczeniu, chłopiec będzie mieć szansę na stawianie swoich pierwszych kroczków bez bólu i na zdrowych nóżkach.

Zawodnicy tego biegu do pokonania mieli trasę około 280 km z Warszawy do Częstochowy. Bez snu zajęło im to niespełna 36 godzin!

Naszemu koledze gratulujemy wytrwałości i ukończenia kolejnego trudnego wyzwania. Już w październiku Tomek planuje wystartować w biegu ultramaratońskim  pn. „Bieg 7 dolin” w Beskidzie Sądeckim. Trzymamy kciuki i życzymy miejsca na podium.

Kubusiowi życzymy dużo zdrowia i wytrwałości. Chłopca można wesprzeć finansowo wpłacając na konto: