Kokainę i ecstasy ukrył w bieliźnie - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Kokainę i ecstasy ukrył w bieliźnie

Data publikacji 09.09.2020

Wywiadowcy z Bielan zatrzymali 34-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Mężczyzna, torebki z kokainą i ecstasy ukrył w bieliźnie. Zatrzymany usłyszał już zarzut posiadania środków psychotropowych. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Około godz. 23.00 bielańscy wywiadowcy prowadząc działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej, na ulicy Kochanowskiego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki BMW. Już podczas legitymowania uwagę funkcjonariuszy zwróciło nerwowe zachowanie 34-latka. Jak się okazało mężczyzna w bieliźnie miał schowane dwie torebki z zamknięciem strunowym z zawartością kokainy oraz ecstasy. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę oraz zabezpieczyli nielegalne substancje.

Dalsze czynności z zatrzymanym  przeprowadzili policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Po zgromadzeniu materiałów dowodowych przedstawili 34-latkowi zarzut posiadania środków psychotropowych. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Kamila Szulc