Poszukujemy zaginionej Katarzyny Witczak - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Poszukujemy zaginionej Katarzyny Witczak

Data publikacji 09.09.2020

Policjanci z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V poszukują zaginionej 60-letniej Katarzyny Witczak. Kobieta wczoraj w godzinach przedpołudniowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z nikim z bliskich. Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu kobiety prezentowanej na zdjęciu o natychmiastowy kontakt z policjantami z komendy przy ul. Żeromskiego 7 tel. (47) 723-71-55, (47) 723-51-56 lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnymi numerami telefonów 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl lub oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

Funkcjonariusze z Komendy Rejonowej Policji Warszawa V prowadzą poszukiwania 60-letniej Katarzyny Witczak.

Kobieta ma ok. 160 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma krótkie siwe włosy, nosi okulary korekcyjne. W dniu zaginięcia ubrana była w jasną długą kurtkę , jasną bluzę sportową z kapturem, ciemną koszulkę, ciemne spodnie, miała przy sobie plecak.   

Zaginiona wczoraj, w godzinach przedpołudniowych wyszła z domu i do chwili obecnej nie wróciła, ani też nie nawiązała kontaktu z bliskimi.

Prosimy o pomoc wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu kobiety  prezentowanej  na zdjęciach.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z policjantami komendy przy ul. Żeromskiego 7, tel. (47) 723-71-55, (47) 723-51-56 całodobowo lub z najbliższą jednostką Policji, a także pod bezpłatnym numerem telefonu 112, ewentualnie za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail: dyzurny.krp5@ksp.policja.gov.pl  lub oficer.prasowy.krp5@ksp.policja.gov.pl.

st.asp. Kamila Szulc