Podziękowania dla dzielnicowego z Żoliborza - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podziękowania dla dzielnicowego z Żoliborza

Data publikacji 10.09.2020

Do Komisariatu Policji Warszawa Żoliborz wpłynął list z podziękowaniami dla dzielnicowego mł. asp. Marcina Piech. Jego autorem jest bliski kobiety, która zasłabła na ulicy i wymagała interwencji lekarskiej. Mężczyzna dziękuje mundurowemu za udzielenie pierwszej pomocy przedmedycznej, wezwanie pomocy oraz okazaną troskę…„Życzę sobie i wszystkim więcej takich funkcjonariuszy”.

Kilka dni temu do żoliborskiego komisariatu, wpłynęły podziękowania dla dzielnicowego mł.asp. Marcin Piech. Funkcjonariusz udzielił pierwszej pomocy przedmedycznej kobiecie, która zasłabła na ulicy. Dzielnicowy do czasu przyjazdu pogotowia ratunkowego, sprawdzał funkcje życiowe nieprzytomnej kobiety, a także zabezpieczył miejsce zdarzenia.

Bliski kobiety w swoim liście podkreślił empatyczną i troskliwą postawę mundurowego w zaistniałej sytuacji…„Życzę sobie i wszystkim więcej takich funkcjonariuszy”.

Wdzięczność jest dla policjantów dowodem na to, że są potrzebni. Ten drobny gest daje funkcjonariuszom ogromną siłę i motywację w codziennej trudnej służbie.

st.asp. Kamila Szulc