Okradł pracodawcę - Aktualności - KRP V – Bielany, Żoliborz

Aktualności

Okradł pracodawcę

Data publikacji 10.09.2020

Kryminalni z Bielan zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem. Z ustaleń wynika, że były pracownik sklepu wszedł na zaplecze, wyłamał zamek w szafie ubraniowej oraz zabrał pieniądze w kwocie 50 złotych, po czym uciekł. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Bielan otrzymali zgłoszenie o kradzieży pieniędzy. Do zdarzenia doszło w sklepie na osiedlu Słodowiec . Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że na zaplecze sklepu wszedł były pracownik, który wyłamał zamek w szafie ubraniowej, zabrał stamtąd 50 złotych, a następnie uciekł. Gdyby nie szybka reakcja personelu, jego łupem mogłaby paść większa gotówka.

Sprawą zajęli się policjanci z wydziału kryminalnego. Operacyjni po tym jak ustalili miejsce pobytu podejrzanego 31-latka, zatrzymali go oraz doprowadzili do komendy przy ul. Żeromskiego. Zatrzymany usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Przestępstwo to zagrożone jest karą od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

st.asp. Kamila Szulc