Aktualności

Powołanie Zastępców Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V

Data publikacji 10.09.2020

Dzisiaj w bielańskiej komendzie odbyła się uroczystość objęcia stanowisk Zastępców Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. Rozkazy personalne wręczył podinsp. Wojciech Turek Komendant Rejonowy Policji. Młodszy inspektor Michał Jabłoński został powołany z stanowisko I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. Stanowisko Zastępcy Komendanta objął mł. insp. Mariusz Oniszczuk.

Komendant Stołeczny Policji nadinspektor Paweł Dobrodziej z dniem 10 września 2020 r. powołał na stanowisko I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V młodszego inspektora Michała Jabłońskiego, na stanowisko Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji młodszego inspektora Mariusza Oniszczuka.

Młodszy inspektor Michał Jabłoński od kwietnia 2017 roku był Zastępcą Komendanta Rejonowego Policji Warszawa V. Młodszy inspektor Mariusz Oniszczuk z bielańską komendą związany jest od maja 2020 roku i dotychczas pełnił obowiązki Zastępcy Komendanta Rejonowego.

Podinspektor Wojciech Turek w  imieniu własnym i kadry kierowniczej złożył serdeczne gratulacje i podziękował swoim zastępcom za dotychczasową współpracę. Powiedział, że tak dobrany zespół zadba o wysokie poczucie bezpieczeństwa mieszkańców.

Młodszy inspektor Michał Jabłoński podziękował za wyróżnienie oraz zaufanie, jakim został obdarzony.

Młodszy inspektor Mariusz Oniszczuk również podziękował Komendantowi. Dodał, że powołanie na to stanowisko jest to dla niego zaszczytem.

 

tekst: st. asp. Kamila Szulc

foto: podinsp. Tomasz Ceniak

 

 

 

 

 

 

  • Komendant podinspektor Wojciech Turek ściska rękę swojemu zastępcy młodszemu inspektorowi Michałowi Jabłońskiemu.
  • Komendant podinspektor Wojciech Turek ściska rękę swojemu zastępcy młodszemu inspektorowi Mariuszowi Oniszczukowi.
  • Na zdjęciu na tle flag Polski stoją trzej komendanci.