Aktualności

Amfetamina, ecstasy i marihuana zabezpieczone przez kryminalnych z Bielan

Data publikacji 14.10.2020

Policjanci z bielańskiego wydziału kryminalnego zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze przy mężczyźnie oraz w jego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 gramów marihuany i amfetaminy oraz 34 tabletki ecstasy. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości substancji odurzających, został również objęty policyjnym dozorem. Za popełnienie tego przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z Bielan podczas prowadzonych działań przeciwko przestępczości narkotykowej zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Przy zatrzymanym na Chomiczówce 21-latku, funkcjonariusze znaleźli plastikowe torebki z zawartością białego proszku, suszu roślinnego oraz tubkę z tabletkami.

Z zebranych przez funkcjonariuszy informacji wynikało, że kolejne środki odurzające mogą znajdować się w mieszkaniu mężczyzny. W trakcie przeszukania mieszkania 21-latka, policjanci ujawnili i zabezpieczyli kilkanaście porcji nielegalnych substancji, wagę jubilerską oraz gotówkę.

Zabezpieczone substancje zostały poddane badaniom, które potwierdziły, że są to amfetamina, marihuana i ecstasy.

Po zebraniu materiału dowodowego śledczy przedstawili 21-latkowi zarzut posiadania znacznej ilości środków psychotropowych i odurzających. Prokurator zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

st. asp. Kamila Szulc/ea

 • Na zdjęciu woreczek plastikowy z zawartością amfetaminy. Woreczek trzymany w rękach policjanta wykonującego oględziny.
  Zabezpieczone narkotyki
 • Na zdjęciu woreczek plastikowy z zawartością marihuany. Woreczek trzymany w rękach policjanta wykonującego oględziny.
  Zabezpieczone narkotyki
 • Na zdjęciu przeźroczysta tubka zamknięta korkiem z zawartością tabletek ecstasy.
  Zabezpieczone narkotyki
 • Na zdjęciu siedem torebek różnej wielkości z zamknięciem strunowym z zawartością narkotyków, pudełko metalowe z namalowanym emotikonem uśmiechniętej buzi, szklany słoik, waga elektroniczna, telefon komórkowy, banknoty o nominałach 10, 20, 50 i 100 złotych, przeźroczysta tubka z tabletkami, oraz większy worek plastikowy z zawartością marihuany.
  Zabezpieczone narkotyki, waga elektroniczna, pieniądze