Wykaz alfabetyczny ulic podlegających pod Komisariat Policji Warszawa Żoliborz

Data publikacji 30.10.2017

 A
 Aleja Armii Krajowej (od Wisły do ul. Gdańskiej)
 Aleja Armii Krajowej (od ul. Gdańskiej do ul. Słowackiego)
 Aleja Armii Krajowej (od ul. Słowackiego do ul. Broniewskiego)
 Aleja Armii Krajowej (od ul. Broniewskiego do ul. Al. Prymasa Tysiąclecia)
 
 
 
 
 
 
 
 B
 Barszczewska
 Bieniewicka
 Bitna
 Bitwy pod Rokitną
 Boguckiego Teofila
 Bohomolca Franciszka
 Braci Załuskich     2-6
 Braci Załuskich     1-11
 Brodzińskiego Kazimierza  
 Broniewskiego  Władysława   1-23
 Broniewskiego   Władysława    2-16A
Broniewskiego  Władysława     20-28
Broniewskiego Władysława  33-35
 Bytomska
 
 
 
 
 
 
 
 C
 Cieszkowskiego Augusta
 Cudnowska
 Czaki  Hanki   2-4
 Czarnieckiego Stefana    2-10, 1-7
 Czarnieckiego   Stefana  16-90b, 11-65
 Czujna
 
 
 
 
 
 
 D
 Dembińskiego Henryka
 Dolnośląska
 Drohicka
 Drużbackiej
 Duchnicka
 Dygasińskiego Adolfa
 
Dygata Stanisława
 Dziennikarska
 Dymińska     2-10a
 
 
 
 E
 Ejsmonda Juliana
 Elbląska     2
 Elbląska     5-67
 Elbląska     4-18
 
 
 
 
 
 F
 Fawory
 Felińskiego  Alojzego   2-16, 1-15
 Felińskiego  Alojzego    18-56, 21-39
 Filarecka
Forteczna     2-14, 1-17A
Ficowskiego Jerzego
 
 
 
 
 
 G
 Gawińskiego Jana
 Gąbińska     2
 Gdańska     6-6B
 Głogowska
 Gojawiczyńskiej Poli
 Gołębiowskiego Łukasza
 Gomółki Mikołaja
 Grunwaldzki Plac
 Gwardii
 Gwardii Plac
 Gwiaździsta     1A-7D
 Gwiaździsta     2, 13, 15, 15A
Gdańska 6-6b
Gdańska 2-4a od 1 do 21
German Anny parzyste
German Anny nieparzyste
 
 H
 Harcerska
 Hauke-Bosaka  Józefa   2-18, 1-29
 
 Henkla Dionizego Plac
 Hozjusza Stanisława
 
 
 
 
 
 I
Inwalidów Plac 3
Inwalidów Plac     4/6/8-10
Izabelli
Indrzejczyka Romana
 
 
 
 
 J
 Jakiela Albina
 Jasnodworska
 Jaśkiewicza Teofila
 Jelinka Edwarda
 Jeziorańskiego Jana
Jędrusik Kaliny
 
 
 
 
 K
 Kaniowska
 Karpińskiego Franciszka
 Kątowa
 Kłodawska
 Kniaźnina Franciszka
 Kochowskiego Jana
 Kolektorska     4-12
 Kossaka Juliusza
 Kozietulskiego Jana
 Koźmiana Kajetana
 Krajewskiego  Rafała 2-4,  1-1B
 
 Krasińskiego  Zygmunta    38-56
 Krasińskiego  Zygmunta     41-69
 Krasińskiego  Zygmunta     2-10
 Krasińskiego   Zygmunta    16-20
 Krasińskiego   Zygmunta   24-36, 31-39
 Krasińskiego   Zygmunta     1-7
 Krasińskiego   Zygmunta    19-29
 Krechowiecka 5-7
Kokarda
ppłk Kalenkiewicza Macieja "Kotwicza" 4-18
ppłk Kalenkiewicza Macieja "Kotwicza"
 
 
 
 L
 Lechonia Jana
 Lelewela Joachima Plac
 Levittoux Karola
 Libawska     11A
 Lisa -Kuli Leopolda Witolda
 Lutosławskiego
 
 
 
 
 M
Małogoska
Marii Kazimiery 1-3
Marii Kazimiery   18-56, 21-35
Matysiakówny Krystyny
Mickiewicza  Adama   2-28
Mickiewicza  Adama     30-62
Mickiewicza  Adama     64-74, 63-73
Mickiewicza  Adama   9-23
Mickiewicza  Adama  25-27
Mickiewicza   Adama    33-61
Mierosławskiego  Ludwika  2-12, 1-19
Mierosławskiego  Ludwika    18-26, 23-31
Modrzejewskiej Heleny
Mścisławska
Munka Andrzeja
 Mysłowicka
 
 
 
 
 
 
 
 
 N
Niegolewskiego Władysława
Niemena Czesława Plac
 
 
 
 
 O
Opalińska
Opalińskiego Krzysztofa
 Or-Ota
Ostrowiecka
 
 
 
 
 P
Paska Jana Chryzostoma 1-27
Paska Jana Chryzostoma 2-24
 Pionierska
Poczobutta- Odlanickiego Marcina
 Podstarościch
 Pogonowskiego Stefana
 
 
ks. Popiełuszki  Jerzego  2-8
ks. Popiełuszki  Jerzego  1-21
ks. Popiełuszki Jerzego 14-16
Potocka     1-13
Potocka 19-45, 16-60
Potocka 2a-14
Powązkowska     42-44C, 7-19
Powązkowska     46-80, 43-45
Promyka Kazimierza
Próchnika Adama
Prymasa Tysiąclecia Aleja
Przasnyska     8-24, 13-17
Przasnyska 2-6b, 3-11
 
 
 
 
 
 R
Rybińskiego Czesława Ludwika
Rydygiera Ludwika 4, 3-7a
Rydygiera Ludwika   9-21
 
Rydygiera Ludwika 6-8
Rymkiewicza
 
 
 S
Sady Żoliborskie
 Saperska
 Sarbiewskiego
 Sarmatów
 Siemiradzkiego
 Sierpecka
 Skazańców     25
Skotnicka
 Słoneczny Plac     13
 Słoneczny Plac     10, 1-11
 Słowackiego     4-54
 Słowackiego     5-33
 Słowackiego
 Słowackiego     45
 Solskiego
 Sułkowskiego
Sybilli
 Szajnochy
 Szamocka
 
 Szczepanowskiego
 Ściegiennego
 Śmiała     1/3-79A
 Śmiała     4/18-74
 Święcickiego
 Smoszewska
 Suzina
Szaniawskiego
 
 
 T
 Toeplitza
 
 
 Trentowskiego
Trojaka
Truszyńskiego
Tucholska
 Twardowskiego
 Tylżycka
 
 
 
 
 
 U
Urzędnicza
 
 
 
 
 W
Wawrzyńskiej
Wieniawskiego
Wilsona Plac 4
Wilsona Plac
 Wilsona Plac
Wilsona Plac
 Wilsona Plac 2
Włościańska 52
 Włościańska     2-18A, 1-37
Wojciechowskiego
Wyspiańskiego
 
Wojska Polskiego aleja 17-41
Wojska Polskiego aleja 2-14, 1-13
Wojska Polskiego aleja 18-60
Wybrzeże Gdyńskie 4-6d
Wybrzeże Gdyńskie 1
Wybrzeże Gdyńskie 2,2a
Wybrzeże Gdyńskie 2c-2d, 9,15-17
Wojska Polskiego 12-14, 11-13
 
 
 
 
 Z
Zajączka 22-42, 7-27
 
Zajączka 8-16, 1-5
 
 
 
 
 
 
 Ż
 
 Żółkowskich
Żelazowska