Wykaz alfabetyczny ulic podlegających pod Komendę Rejonową Policji Warszawa V

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 01.07.2016

http://zoliborz.policja.waw.pl/portal.php?serwis=r5&dzial=1566&id=13874&sid=9a6c626a632af7e762eadefe0f3e1d10

 

A    
Abecadło    
Akcent     
Aleja Zjednoczenia     1-23    
Aleja Zjednoczenia     38-52    
Aleja Zjednoczenia     25-51    
Aleja Zjednoczenia     34    
Aleja Słowiańska     15-21; 10-20    
AlejaSłowiańska        
Andresena  Hansa Christiana    1-3, 2    
Andersena  Hansa Christiana   5, 4-8    
Andromedy    
Anny Jagielonki    
Antyczna     4,6    
Arkuszowa     1-99    
Arkuszowa   101-201    
Armii Krajowej     10-12    
Arrasowa    
Aspekt     63-79    
Aspekt     2a    
Aspekt 48    
     
     
     
     
     
 B    
Babicka    
Backiego Ewarysta Bronisława    
Bajana  Jerzego 6-do końca    
Balaton    
     
     
Balzaka Honoriusza    
Barcicka     1-57; 2-40    
Barcicka     59-73; 42-56    
Berenta  Stefana  16-32    
Biograficzna    
Bogusławskiego Wojciecha    
Bogusławskiego Wojciecha 5-21    
Bohdziewicza  Antoniego   11-31    
Brązownicza    
Brochowska     1-3; 2-4c    
Broniewskiego  Władysława    89-101    
Broniewskiego  Władysława     50-56a    
Broniewskiego  Władysława    71-87    
Broniewskiego  Władysława   74    
Broniewskiego  Władysława   37-69    
Broniewskiego  Władysława    44-48    
Broniewskiego Władysława 58-66    
Burleska    
     
     
     
     
 C    
Cegłowska     1-19; 2-34    
Cegłowska     27-37; 52-80    
Chabrowa    
Chlewińska    
Conrada  Josepha  2-6    
Conrada  Josepha   17-23    
Conrada  Josepha   29a-b    
Conrada  Josepha   1-15a    
Conrada   Josepha  10-34    
Cząstkowska     6-46    
Czechowa Antoniego 1    
Calińskiego Józefa Sawy 1    
     
     
     
     
     
 D    
 Daniłowskiego  Gustawa 35-51, 2-16, 32-64    
 Daniłowskiego Gustawa 1-31    
     
 Dankowicka       
 Dantego  Alighieri   1- 5    
 Dantego  Alighieri  7    
 Dąbrowskiej Marii    
 Dewajtis     bez nr    
 Dewajtis     3, 5    
 Dorycka     1-9, 2-6    
 Dziekanowska
 Dzierżoniowska
 Dziewierza
 Dziwożony
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 E    
 Encyklopedyczna    
 Esej    
 Estrady    
     
     
     
     
     
 F    
 Farysa    
 Fontany     1    
Fontany Antoniego 2-12    
 Fontany  Antoniego  3    
 Fontany Antoniego    22-40    
 Fortowa     1-13    
 Fortowa   15-17    
 Frygijska    
 Fukierów     
     
     
     
     
     
 G    
 Gajcego  Tadeusza   7, 9, 11    
 Galla Anonima    
 Gąbińska     18-32    
 Gąbińska     5-9    
 Gdańska     23a-59; 12-24    

 Generała Stanisława Maczka (od ul. Niedzielskiego do ul. Powst.Śląskich)

Generała Stanisława Maczka (od ul. L.Rudnickiego do ul. M. Niedzielskiego)

   
 Głowackiego Bartosza    
 Gnieźnieńska    
 Godowska    bez nr    
 Goldoniego Carla    
 Gombrowicza  Witolda     
 Gonzagi Marii Ludwiki    
 Gotycka    
 Granowska    
 Grębałowska     1-27; 14    
 Grochowiaka   Stanisława    
     
 Groteski    
 Gwiaździsta     17-27; 50-52    
 Gwiaździsta     69c-77    
 Gwiaździsta     29-35    
     
     
     
     
     
 H    
 Hajoty    
     
 Herbowa    
 Heroldów    
Hieroglif    
 Hłaski Marka    
  Horacego    
 Humanistów    
     
     
     
     
     
 I    
 Ilustracji    
 Improwizacji    
     
     
     
     
     
 J    
 Jamki    
     
 Jarzębskiego Adama     4-8    
 Jarzębskiego  Adama   1    
 Jasnorzewskiej- Pawlikowskiej Marii    
 Jowisza    
     
     
     
     
     
 K    
 Kabaretowa    
 Kalambur    
 Kalinowej Łąki    
     
 Kamedulska     bez nr    
 Kampinoska    
 Karska     1-7, 2-12    
 Kasjopei    
 Kaskadowa     
 Kasprowicza  Jana   117-119    
 Kasprowicza  Jana  87-105    
 Kasprowicza  Jana  53-85    
 Kasprowicza  Jana   107    
 Kasprowicza  Jana 115    
 Kasprowicza  Jana   50-66    
 Kasprowicza  Jana  13-47    
 Kasprowicza  Jana   12-48    
 Kasprowicza  Jana  78-82    
 Kasprowicza  Jana  68-76    
 Kasprowicza  Jana  84-90, 145    
 Kasprowicza   Jana  132, 151    
 Kiełpińska    3    
 Kiełpińska     4-6    
 Kiwerska     1, 1a, 1b, 1c, 2-10    
 Kiwerska    3-3A-35, 12-18    
 Klaudyny     2-18A    
 Klaudyny     26-52    
 Klaudyny     1-21    
 Kleczewska     29-115, 32-114    
 Kleczewska     1-25    
 Kleczewska     12-26    
 Klenczona Krzysztofa    
 Kluczowa    
 Kochanowskiego Jana    41-53    
 Kochanowskiego Jana   32-52    
 Kochanowskiego  Jana  1-21    
 Kochanowskiego  Jana   18-30, 23-39    
     
 Kochanowskiego   Jana  2-16a    
 Kolektorska     9-51, 2-60    
 Kolumbijska        
 Konfederacji Plac     55, 56-62     
 Kościańska       
 Krotoszyńska    
 Królowej Jadwigi    
 Księgarzy    
 Księżycowa    56-58    
 Księżycowa    do 54    
 Księżycowa    133-137, 64-138    
 Kulczycka     3    
 Kwitnąca    
Kaliszówka parzyste    
Kaliszówka nieparzyste    
Kasznicy Stanisława 2-4    
Kasznicy Stanisława 1    
     
     
 L    
 Las Bielański    
   Lasek Bielański    
 Lasek Lindego    
 Lektykarska    
 Lelum Polelum    
 Lesznowolska    1-11, 2-10    
Leśmiana Bolesława    
 Libawska    
 Lindego  Samuela  Bogumiła 10-18    
 Lindego Samuela Bogumiła bez numerów    
 Lindego Samuela  Bogumiła    13a, 20-26    
 Linotypowa    
 Lipińska     1-11, 2-8    
 Lisowska     18-23    
 Lisowska     27-71, 20-72    
     
 Literacka    
 Loteryjki    
 Lubomelska    
     
     
     
     
 Ł    
 Łomiańska      
     
     
     
     
     
 M    
 Magiera  Antoniego   15-25a, 16a-30    
 Magiera  Antoniego     1-11, 4-16    
     
 Makuszyńskiego Kornela    
 Makuszyńskiego  Kornela   8-10    
 Marii Kazimiery     121, 123    
 Marymoncka     125-137/139    
 Marymoncka     40- 42    
Marymoncka 2-16    
 Marymoncka     49-87    
 Marymoncka     89-105    
 Marymoncka     35-87    
 Marymoncka     143-161    
 Marymoncka +AWF      32-34    
 Maszewska     1-37, 28-30    
 Melioracyjna    
 Metafory    
 Michaliny    
 Mistrzowska    
 Muzealna    
Maszewska 18-18a    
Generała Stanisława Maczka (od ul. Niedzielskiego do ul. Powst.Śląskich)    
     
     
     
 N    
 Nałkowskiej   Zofii  11-13, 24    
     
 Nałkowskiej   Zofii   3-9    
 Nałkowskiej  Zofii    2-12    
 Nerudy Pabla    
 płk. Niedzielskiego Mieczysława "Żywiciela"    
 płk. Niedzielskiego Mieczysława "Żywiciela"     2-4    
 Nocznickiego Tomasza    29-33    
 Nocznickiego  Tomasza   7-15    
 Nocznickiego  Tomasza    17    
 Nocznickiego Tomasza ogródki działkowe od ul. Kasprowisza    
 Nocznickiego Tomasza ogródki działkowe od ul. Marymonckiej    
 Nocznickiego Tomasza / Rokokowa działki    
 Nokturnu    
     
     
     
     
     
 O    
 Oczapowskiego  Michała   13-43    
 Oczapowskiego  Michała    7    
 Odysei    
 Ogólna     1-9    
Oksywska    
 Olszynowa    
 Opalin    
Opatowska 6    
 Opłotek    
 Osikowa    
 Ostaszewska    
     
     
     
     
 P    
Palisadowa    
Papirusów    
Parandowskiego Jana    
Parnas    
Pasterska    
Pasymska    
Pelplińska    
Perseusza    
Perzyńskiego  Włodzimierza   3-13A    
Perzyńskiego   Włodzimierza   8-20    
Perzyńskiego  Włodzimierza    2    
Petofiego  Sandora  1-3    
Petofiego  Sandora   5-7
Petofiego Sandora 2 -8
Pęcicka 19, 12-42
mjr Pilcha Adolfa "Doliny" 2-6
Płatnicza     37-115, 38-106
Płatnicza     1-31
Podczaszyńskiego 17-31, 14-16

Podczaszyńskiego 1/3-11/15, 4-8

Podleśna 37-61

Podleśna 7-7a

   
Popiela    
Prozy    
Pruszyńskiego Ksawerego    
Przy Agorze     1-3    
Przy Agorze     17-27    
Przy Agorze     6-22    
Przy Agorze     24-28    
Przy Agorze     2-4    
Przy Agorze   5-15C    
Przybyszewskiego  Stanisława   57-77    
Przybyszewskiego  Stanisława    28-82    
Przybyszewskiego  Stanisława     43-47    
Przybyszewskiego  Stanisława     12-24    
Przybyszewskiego  Stanisława      51-55    
Przytyk    4- 6    
Przytyk     3-9    
Pułkowa    
     
     
     
     
R    

Rajszewska

Rękopis

   
Rodziny Połanieckich 33-61, 28-44    
Rodziny Połanieckich  27-31    
Rokokowa    
Romaszewskiego Zbigniewa 5-23    
Romaszewskiego Zbigniewa 4-18    
Rudnickiego Lucjana    4-10A    
Rudnickiego Lucjana   1-5    
Rudnickiego Lucjana (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
Rudnickiego Lucjana (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
Rudzka     6    
Rudzka 12-28    
Rydla Lucjana    
Rytelska    
Rytmy    

Renesansowa (parzyste)

   
Renesansowa (nieparzyste)    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 S
 Sadowskiej Barbary
 Samogłoska
 Schroegera  Efraima   4-38
 Schroegera  Efraima  75- 87
 Schroegera  Efraima   9-37
 Schroegera  Efraima  90- 96
Schulza Brunona
 Sieciechowska
 Skalbmierska     11-21, 12-18
 Skalbmierska     1-5
 Słodowiec 1-9, 8-10
Słonecznikowa
Słowiańska
 Smoleńskiego   Władysława  1-31, 2-16B
 Sobocka     11-23, 12-28
 Sokratesa
 Sokratesa 1- 17
 Spartakusa
 Stachury  Edwarda    1-11, 2-4
 
 Staffa   Leopolda 3/5, 7-9, 2-16/18
 Staffa   Leopolda  32-40, 61-111
 Staffa   Leopolda   20, 21-59
 
 Starej Baśni
 Stawy Brustmana
 Swarożyca
 Swarzewska
 Szaflarska     1-9
 Szegedyńska     1-13 A, 6-12
 Szekspira   Wiliama  1, 2
 Szekspira   Wiliama   3, 4
 Szepietowska
 Szubińska    4
 Szubińska    6
 Skalbmierska 2- 10
 Schroegera Efraima  75- 87
 Schroegera Efraima  89-97
 Skalbmierska 12- 18
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 T
 Tarnowskiego Stanisława
 Tczewska     1-9
 Tołstoja  Lwa   1, 4
 
 Trasa AK (od Broniewskiego do ul. gen. Maczka)
 Trasa AK (od Gąbińskiej do ul. Broniewskiego)
 Trasa AK (od ulicy Marymonckiej do ul. Gąbińskiej)
 Trenów
 Trylogii
 Trzcinki
 Tulowicka
 Twardowska     3-23, 20
 Tytułowa
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 W    
 Wazów    
 Wergiliusza    
 Widokowa    
 Wierzyńskiego Kazimierza 1-11     
 Wilkońskiego Augusta    
 Wolumen     6    
 Wolumen     10-22, 25a    
 Wolumen     53 bazar    
 Wolumen     3-11    
     
 Wólczyńska      2, 4, 14    
 Wólczyńska     64    
 Wólczyńska     61-133, 178-208    
 Wólczyńska     55-57 (cmentarz)    
 Wólczyńska     171-315, 232-308    
 Wóycickiego  Kazimierza    od 11, od 14    
 Wóycickiego  Kazimierza   1/3-9, 2-12    
 Wrzeciono     55- 65    
 Wrzeciono     42-54A    
 Wrzeciono     33-39    
 Wrzeciono     9-11, 10-14a    
 Wrzeciono     1-7, 2-8    
 Wrzeciono     16-38    
 Wrzeciono     17    
 Wrzeciono     41-51a    
 Wybrzeże Gdyńskie 27-52,  od ul. Dewajtis do ul. Pułkowej    
 Wybrzeże Gdyńskie od ul. Gwiaździstej do ul. Dewajtis    
 Wygon    
 Wyjściowa    
     
     
     
     
     
 Z    
Zabłocińska    3-11, 2-10    
Zgrupowania AK "Kampinos"    
Zgrupowania AK  "Żmija"    
Zgrupowania AK "Żubr"    
Zgrupowania AK "Żyrafa"    
Zuga  Bogumiła   33, 26-34    
Zuga  Bogumiła  1-31, 2-24    
     
     
     
     
 Ż    
 Żbikowianka    
 Żeromskiego  Stefana   1-7    
 Żeromskiego  Stefana    17A-29    
 Żeromskiego  Stefana   9-15a    
 Żeromskiego  Stefana   36-62    
 Żeromskiego  Stefana    31-81, 64-    
 Żeromskiego  Stefana   4-20,28    
 Żółwia    
 Żubrowa    
     
 Dodatkowe ulice nie ujęte alfabetycznie    
 Węzeł Komunikacyjny Młociny