Wykaz alfabetyczny ulic podlegających pod Komendę Rejonową Policji Warszawa V

http://zoliborz.policja.waw.pl/portal.php?serwis=r5&dzial=1566&id=13874&sid=9a6c626a632af7e762eadefe0f3e1d10

 

A    
Abecadło    
 Akcent     
 Al. Zjednoczenia     1-23    
 Al. Zjednoczenia     38-52    
 Al. Zjednoczenia     25-51    
 Al. Zjednoczenia     34    
 Al. Słowiańska     15-21; 10-20    
 Al. Słowiańska        
 Andresena      1-3, 2    
 Andersena     5, 4-8    
 Andromedy    
Anny Jagielonki    
 Antyczna     4,6    
Arkuszowa     1-99    
 Arkuszowa   101-201    
 Armii Krajowej     10-12    
Arrasowa    
 Aspekt     63-79    
 Aspekt     2a    
 Aspekt 48    
     
     
     
     
     
 B    
 Babicka    
Backiego    
 Bajana  6-do końca    
     
Balaton    
     
  Balzaka    
 Barcicka     1-67; 2-40    
 Barcicka     59-73; 42-56    
 Berenta     16-32    
 Biograficzna    
 Bogusławskiego    
 Bogusławskiego 5-21    
 Bohdziewicza     11-31    
 Brązownicza    
 Brochowska     1-3; 2-4c    
 Broniewskiego     89-101    
 Broniewskiego     50-56a    
 Broniewskiego     71-87    
 Broniewskiego     74    
 Broniewskiego     37-69    
 Broniewskiego     44-48    
 Burleska    
 Balcerzaka 2-4    
Balcerzaka1    
Broniewskiego 58-66    
     
     
 C    
 Cegłowska     1-19; 2-34    
 Cegłowska     27-37; 52-80    
 Chabrowa    
Clewińska 3-21, 2-8    
 Conrada     2-6    
 Conrada     17-23    
 Conrada     29a-b    
 Conrada     1-15a    
 Conrada     10-34    
 Cząstkowska     6-46    
     
 Czechowa 1    
     
     
     
     
     
 D    
 Daniłowskiego  35-51, 2-16, 32-64    
 Daniłowskiego  1-31    
     
 Dankowicka       
 Dantego     1- 5    
 Dantego     7    
 Dąbrowskiej    
 Dewajtis     bez nr    
 Dewajtis     3, 5    
 Dorycka     1-9, 2-6    
 Duracza     12-16    
 Duracza     5-23    
 Duracza     bez nr    
 Duracza     4-16    
 Dziekanowska    
 Dzierżoniowska    
 Dziewierza    
 Dziwożony    
     
     
     
     
     
 E    
 Encyklopedyczna    
 Esej    
 Estrady    
     
     
     
     
     
 F    
 Farysa    
 Fontany     1    
Fontany 2-12    
 Fontany     3, 29    
 Fontany     22-40    
 Fortowa     1-13    
 Fortowa   15-17    
 Frygijska    
 Fukierów     
     
     
     
     
     
 G    
 Gajcego     7, 9, 11    
 Galla Anonima    
 Gąbińska     18-32    
 Gąbińska     5-9    
 Gdańska     23a-59; 12-24    
 Gen. Maczka (od ul. Niedzielskiego do ul. Powst.Śląskich)    
 Głowackiego    
 Gnieźnieńska    
 Godowska    bez nr    
 Goldoniego    
 Gombrowicza     1-19    
 Gonzagi    
 Gotycka    
 Granowska    
 Grębałowska     1-27; 14    
 Grochowiaka     1-7    
 Grodeckiego     2-6    
 Groteski    
 Gwiaździsta     17-27; 50-52    
 Gwiaździsta     69c-77    
 Gwiaździsta     29-35    
     
     
     
     
     
 H    
 Hajoty    
     
 Herbowa    
 Heroldów    
Hieroglif    
 Hłaski    
  Horacego    
 Humanistów    
     
     
     
     
     
 I    
 Ilustracji    
 Improwizacji    
     
     
     
     
     
 J    
 Jamki    
     
 Jarzębskiego     4-8    
 Jarzębskiego     1    
 Jasnorzewskiej    
 Jowisza    
     
     
     
     
     
 K    
 Kabaretowa    
 Kalambur    
 Kalinowej Łąki    
     
 Kamedulska     bez nr    
 Kampinoska    
 Karska     1-7, 2-12    
 Kasjopei    
 Kaskadowa     1-7, 2-8    
 Kasprowicza     117-119    
 Kasprowicza     87-105    
 Kasprowicza     53-85    
 Kasprowicza     107    
 Kasprowicza    115    
 Kasprowicza     50-66    
 Kasprowicza    13-47    
 Kasprowicza     12-48    
 Kasprowicza     78-82    
 Kasprowicza     68-76    
 Kasprowicza     84-90, 145    
 Kasprowicza     132, 151    
 Kiełpińska    3    
 Kiełpińska     4-6    
 Kiwerska     1-3, 2-10    
 Kiwerska    3A-35, 12-18    
 Klaudyny     2-18A    
 Klaudyny     26-52    
 Klaudyny     1-21    
 Kleczewska     29-115, 32-114    
 Kleczewska     1-25    
 Kleczewska     12-26    
 Klenczona    
 Kluczowa    
 Kochanowskiego     41-53    
 Kochanowskiego     32-52    
 Kochanowskiego     1-21    
 Kochanowskiego     18-30, 23-39    
     
 Kochanowskiego     2-16a    
 Kolektorska     9-51, 2-60    
 Kolumbijska        
 Konfederacji-Plac     55, 56-62     
 Kościańska     5-9, 2-6    
 Krotoszyńska    
 Król. Jadwigi    
 Księgarzy    
 Księżycowa    56-58    
 Księżycowa    do 54    
 Księżycowa    133-137, 64-138    
 Kulczycka     3    
 Kwitnąca    
Kaliszówka parzyste    
Kaliszówka nieparzyste    
     
     
     
     
 L    
 Las Bielański    
   Lasek Bielański    
 Lasek Lindego    
 Lektykarska    
 Lelum-Polelum    
 Lesznowolska    1-11, 2-10    
Leśmiana    
 Libawska    
 Lindego     10-18    
 Lindego bez numerów    
 Lindego     13a, 20-26    
 Linotypowa    
 Lipińska     1-11, 2-8    
 Lisowska     18-23    
 Lisowska     27-71, 20-72    
     
 Literacka    
 Loteryjki    
 Lubomelska    
     
     
     
     
 Ł    
 Łomiańska     3-51, 4-32    
     
     
     
     
     
 M    
 Magiera     15-25a, 16a-30    
 Magiera      1-11, 4-16    
     
 Makuszyńskiego    
 Makuszyńskiego     8-10    
 Marii Kazimiery     121, 123    
 Marymoncka     125-137/139    
 Marymoncka     40- 42    
Marymoncka 2-16    
 Marymoncka     49-87    
 Marymoncka     89-105    
 Marymoncka     35-87    
 Marymoncka     143-161    
 Marymoncka +AWF      32-34    
 Maszewska     1-37, 28-30    
 Melioracyjna    
 Metafory    
 Michaliny    
 Mistrzowska    
 Muzealna    
Maszewska 18-18a    
     
     
     
     
 N    
 Nałkowskiej     11-13, 24    
     
 Nałkowskiej     3-9    
 Nałkowskiej     2-12    
 Nerudy    
 Niedzielskiego    
 Niedzielskiego     2-4    
 Nocznickiego     29-33    
 Nocznickiego     7-15    
 Nocznickiego     17    
 Nocznickiego ogródki działkowe od ul. Kasprowisza    
 Nocznickiego ogródki działkowe od ul. Marymonckiej    
 Nocznickiego/ Rokokowa działki    
 Nokturnu    
     
     
     
     
     
 O    
 Oczapowskiego     13-43    
 Oczapowskiego     7    
 Odysei    
 Ogólna     1-9    
Oksywska    
 Olszynowa    
 Opalin    
Opatowska 6    
 Opłotek    
 Osikowa    
 Ostaszewska    
     
     
     
     
     
 P    
 Palisadowa    
 Papirusów    
Parandowskiego    
 Parnas    
 Parola     1    
 Pasterska    
 Pasymska    
Pelplińska    
 Perseusza    
 Perzyńskiego     3-13A    
 Perzyńskiego     8-20    
     
 Perzyńskiego     2    
 Petofiego    1-3    
Petofiego     5-7    
Pęcicka 9, 12-42    
     
     
 Płatnicza     37-115, 38-106    
 Płatnicza     1-31    
Płatnicza 18-30    
 Podczaszyńskiego     17-31, 14-16    
 Podczaszyńskiego     1-3, 4-8    
 Podczaszyńskiego     11/15    
 Podleśna     4-52    
 Podleśna     7-7A    
Podleśna 37-61    
 Popiela    
 Prozy    
 Pruszyńskiego    
 Przy Agorze     1-3    
 Przy Agorze     17-27    
 Przy Agorze     6-22    
 Przy Agorze     24-28    
 Przy Agorze     2-4    
 Przybyszewskiego     57-77    
 Przybyszewskiego     28-82    
 Przybyszewskiego     43-47    
 Przybyszewskiego     12-24    
Przybyszewskiego      51-55    
 Przytyk    4- 6    
 Przytyk     3-9    
     
 Pułkowa    
 Przy Agorze   5-15C    
 Petofiego 2 -8    
     
     
     
 R    
 Radecka    
 Raduńska    
 Rajszewska    
 Renesansowa    
     
 Reymonta     38-52    
 Reymonta      23-25    
 Reymonta     24-34    
 Reymonta     7    
 Reymonta     15-19    
 Reymonta      21    
 Reymonta     16    
 Reymonta      6-12    
 Reymonta     2-4    
 Rękopis    
 Rodziny Połanieckich 33-61, 28-44    
 Rodziny Połanieckich  27-31    
 Rokokowa    
 Rudnickiego     4-10A    
 Rudnickiego     1-5    
 Rudnickiego (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
 Rudnickiego (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
 Rudzka     6    
Rudzka 12-26    
 Rydla    
 Rytelska    
 Rytmy    
     
     
     
     
     
 S    
 Sadowskiej    
 Samogłoski    
 Schroegera     4-38    
 Schroegera 75- 87    
 Schroegera     9-37    
 Schroegera 90- 96    
Schulza    
 Sieciechowska    
 Skalbmierska     11-21, 12-18    
 Skalbmierska     1-5    
 Słodowiec      
Słonecznikowa    
     
 Smoleńskiego     1-31, 2-16B    
 Sobocka     11-23, 12-28    
 Sokratesa    
 Sokratesa 1- 17    
 Spartakusa    
 Stachury     1-9, 2-4    
 Staffa    3-5-7    
 Staffa     2-16/18    
 Staffa     32-40, 61-111    
 Staffa     21-59    
     
 Starej Baśni    
 Stawy Brustmana    
 Swarożyca    
 Swarzewska    
 Szaflarska     1-9    
 Szegedyńska     1-13 A, 6-12    
 Szekspira     1, 2    
 Szekspira     3, 4    
 Szepietowska    
 Szubińska    4    
 Szubińska    6    
 Skalbmierska 2- 10    
 Schroegera 75- 87    
 Schroegera 89-97    
 Skalbmierska 12- 18    
 T    
 Tarnowskiego    
 Tczewska     1-9    
 Tołstoja     1, 4    
     
 Trasa AK (od Broniewskiego do ul. gen. Maczka)    
 Trasa AK (od Gąbińskiej do ul. Broniewskiego)    
 Trasa AK (od ulicy Marymonckiej do ul. Gąbińskiej)    
 Trenów    
 Trylogii    
 Trzcinki    
 Tulowicka    
 Twardowska     3-23, 20    
 Tytułowa    
     
     
     
     
     
 W    
 Wazów    
 Wergiliusza    
 Widokowa    
 Wierzyńskiego     1-11    
 Wilkońskiego    
 Wolumen     6    
 Wolumen     10-22, 25a    
 Wolumen     53 bazar    
 Wolumen     3-11    
     
 Wólczyńska      2, 4, 14    
 Wólczyńska     64    
 Wólczyńska     61-133, 178-208    
 Wólczyńska     55-57 (cmentarz)    
 Wólczyńska     171-315, 232-308    
 Wóycickiego      od 11, od 14    
 Wóycickiego     1/3-9, 2-12    
 Wrzeciono     55- 65    
 Wrzeciono     42-54A    
 Wrzeciono     33-39    
 Wrzeciono     9-11, 10-14a    
 Wrzeciono     1-7, 2-8    
 Wrzeciono     16-38    
 Wrzeciono     17    
 Wrzeciono     41-51a    
 Wybrzeże Gdyńskie 27-52,  od ul. Dewajtis do ul. Pułkowej    
 Wybrzeże Gdyńskie od ul. Gwiaździstej do ul. Dewajtis    
 Wygon    
 Wyjściowa    
     
     
     
     
     
 Z    
 Zabłocińska    3-11, 2-10    
 Zgrupowania Żmija    
 Zgrupowania Żubr    
 Zgrupowania Żyrafa    
 Zuga     1-31, 2-24    
 Zuga     33, 26-34    
Zgrupowania AK Kampinos    
     
     
     
     
 Ż    
 Żbikowianki    
 Żeromskiego     3-7    
 Żeromskiego    17-27    
 Żeromskiego    9-15a    
 Żeromskiego    36-62    
 Żeromskiego    31-81, 64-    
 Żeromskiego    4-28    
 Żółwia    
 Żubrowa    
     
 Dodatkowe ulice nie ujęte alfabetycznie    
 Węzeł Komunikacyjny Młociny