Wykaz alfabetyczny ulic podlegających pod Komendę Rejonową Policji Warszawa V

Strona znajduje się w archiwum.

Data publikacji 01.07.2016

http://zoliborz.policja.waw.pl/portal.php?serwis=r5&dzial=1566&id=13874&sid=9a6c626a632af7e762eadefe0f3e1d10

 

A    
Abecadło    
Akcent     
Aleja Zjednoczenia     1-23    
Aleja Zjednoczenia     38-52    
Aleja Zjednoczenia     25-51    
Aleja Zjednoczenia     34    
Aleja Słowiańska     15-21; 10-20    
AlejaSłowiańska        
Andresena  Hansa Christiana    1-3, 2    
Andersena  Hansa Christiana   5, 4-8    
Andromedy    
Anny Jagielonki    
Antyczna     4,6    
Arkuszowa     1-99    
Arkuszowa   101-201    
Armii Krajowej     10-12    
Arrasowa    
Aspekt     63-79    
Aspekt     2a    
Aspekt 48    
     
     
     
     
     
 B    
Babicka    
Backiego Ewarysta Bronisława    
Bajana  Jerzego 6-do końca    
Balaton    
     
     
Balzaka Honoriusza    
Barcicka     1-67; 2-40    
Barcicka     59-73; 42-56    
Berenta  Stefana  16-32    
Biograficzna    
Bogusławskiego Wojciecha    
Bogusławskiego Wojciecha 5-21    
Bohdziewicza  Antoniego   11-31    
Brązownicza    
Brochowska     1-3; 2-4c    
Broniewskiego  Władysława    89-101    
Broniewskiego  Władysława     50-56a    
Broniewskiego  Władysława    71-87    
Broniewskiego  Władysława   74    
Broniewskiego  Władysława   37-69    
Broniewskiego  Władysława    44-48    
Broniewskiego Władysława 58-66    
Burleska    
     
     
     
     
 C    
Cegłowska     1-19; 2-34    
Cegłowska     27-37; 52-80    
Chabrowa    
Chlewińska 3-21, 2-8    
Conrada  Josepha  2-6    
Conrada  Josepha   17-23    
Conrada  Josepha   29a-b    
Conrada  Josepha   1-15a    
Conrada   Josepha  10-34    
Cząstkowska     6-46    
Czechowa Antoniego 1    
Calińskiego Józefa Sawy 1    
     
     
     
     
     
 D    
 Daniłowskiego  Gustawa 35-51, 2-16, 32-64    
 Daniłowskiego Gustawa 1-31    
     
 Dankowicka       
 Dantego  Alighieri   1- 5    
 Dantego  Alighieri  7    
 Dąbrowskiej Marii    
 Dewajtis     bez nr    
 Dewajtis     3, 5    
 Dorycka     1-9, 2-6    
 Dziekanowska
 Dzierżoniowska
 Dziewierza
 Dziwożony
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 E    
 Encyklopedyczna    
 Esej    
 Estrady    
     
     
     
     
     
 F    
 Farysa    
 Fontany     1    
Fontany Antoniego 2-12    
 Fontany  Antoniego  3, 29    
 Fontany Antoniego    22-40    
 Fortowa     1-13    
 Fortowa   15-17    
 Frygijska    
 Fukierów     
     
     
     
     
     
 G    
 Gajcego  Tadeusza   7, 9, 11    
 Galla Anonima    
 Gąbińska     18-32    
 Gąbińska     5-9    
 Gdańska     23a-59; 12-24    
 Generała Stanisława Maczka (od ul. Niedzielskiego do ul. Powst.Śląskich)    
 Głowackiego Bartosza    
 Gnieźnieńska    
 Godowska    bez nr    
 Goldoniego Carla    
 Gombrowicza  Witolda   1-19    
 Gonzagi Marii Ludwiki    
 Gotycka    
 Granowska    
 Grębałowska     1-27; 14    
 Grochowiaka   Stanisława  1-7    
     
 Groteski    
 Gwiaździsta     17-27; 50-52    
 Gwiaździsta     69c-77    
 Gwiaździsta     29-35    
     
     
     
     
     
 H    
 Hajoty    
     
 Herbowa    
 Heroldów    
Hieroglif    
 Hłaski Marka    
  Horacego    
 Humanistów    
     
     
     
     
     
 I    
 Ilustracji    
 Improwizacji    
     
     
     
     
     
 J    
 Jamki    
     
 Jarzębskiego Adama     4-8    
 Jarzębskiego  Adama   1    
 Jasnorzewskiej- Pawlikowskiej Marii    
 Jowisza    
     
     
     
     
     
 K    
 Kabaretowa    
 Kalambur    
 Kalinowej Łąki    
     
 Kamedulska     bez nr    
 Kampinoska    
 Karska     1-7, 2-12    
 Kasjopei    
 Kaskadowa   Jana  1-7, 2-8    
 Kasprowicza  Jana   117-119    
 Kasprowicza  Jana  87-105    
 Kasprowicza  Jana  53-85    
 Kasprowicza  Jana   107    
 Kasprowicza  Jana 115    
 Kasprowicza  Jana   50-66    
 Kasprowicza  Jana  13-47    
 Kasprowicza  Jana   12-48    
 Kasprowicza  Jana  78-82    
 Kasprowicza  Jana  68-76    
 Kasprowicza  Jana  84-90, 145    
 Kasprowicza   Jana  132, 151    
 Kiełpińska    3    
 Kiełpińska     4-6    
 Kiwerska     1-3, 2-10    
 Kiwerska    3A-35, 12-18    
 Klaudyny     2-18A    
 Klaudyny     26-52    
 Klaudyny     1-21    
 Kleczewska     29-115, 32-114    
 Kleczewska     1-25    
 Kleczewska     12-26    
 Klenczona Krzysztofa    
 Kluczowa    
 Kochanowskiego Jana    41-53    
 Kochanowskiego Jana   32-52    
 Kochanowskiego  Jana  1-21    
 Kochanowskiego  Jana   18-30, 23-39    
     
 Kochanowskiego   Jana  2-16a    
 Kolektorska     9-51, 2-60    
 Kolumbijska        
 Konfederacji Plac     55, 56-62     
 Kościańska     5-9, 2-6    
 Krotoszyńska    
 Królowej Jadwigi    
 Księgarzy    
 Księżycowa    56-58    
 Księżycowa    do 54    
 Księżycowa    133-137, 64-138    
 Kulczycka     3    
 Kwitnąca    
Kaliszówka parzyste    
Kaliszówka nieparzyste    
Kasznicy Stanisława 2-4    
Kasznicy Stanisława 1    
     
     
 L    
 Las Bielański    
   Lasek Bielański    
 Lasek Lindego    
 Lektykarska    
 Lelum Polelum    
 Lesznowolska    1-11, 2-10    
Leśmiana Bolesława    
 Libawska    
 Lindego  Samuela  Bogumiła 10-18    
 Lindego Samuela Bogumiła bez numerów    
 Lindego Samuela  Bogumiła    13a, 20-26    
 Linotypowa    
 Lipińska     1-11, 2-8    
 Lisowska     18-23    
 Lisowska     27-71, 20-72    
     
 Literacka    
 Loteryjki    
 Lubomelska    
     
     
     
     
 Ł    
 Łomiańska     3-51, 4-32    
     
     
     
     
     
 M    
 Magiera  Antoniego   15-25a, 16a-30    
 Magiera  Antoniego     1-11, 4-16    
     
 Makuszyńskiego Kornela    
 Makuszyńskiego  Kornela   8-10    
 Marii Kazimiery     121, 123    
 Marymoncka     125-137/139    
 Marymoncka     40- 42    
Marymoncka 2-16    
 Marymoncka     49-87    
 Marymoncka     89-105    
 Marymoncka     35-87    
 Marymoncka     143-161    
 Marymoncka +AWF      32-34    
 Maszewska     1-37, 28-30    
 Melioracyjna    
 Metafory    
 Michaliny    
 Mistrzowska    
 Muzealna    
Maszewska 18-18a    
Generała Stanisława Maczka (od ul. Niedzielskiego do ul. Powst.Śląskich)    
     
     
     
 N    
 Nałkowskiej   Zofii  11-13, 24    
     
 Nałkowskiej   Zofii   3-9    
 Nałkowskiej  Zofii    2-12    
 Nerudy Pabla    
 płk. Niedzielskiego Mieczysława "Żywiciela"    
 płk. Niedzielskiego Mieczysława "Żywiciela"     2-4    
 Nocznickiego Tomasza    29-33    
 Nocznickiego  Tomasza   7-15    
 Nocznickiego  Tomasza    17    
 Nocznickiego Tomasza ogródki działkowe od ul. Kasprowisza    
 Nocznickiego Tomasza ogródki działkowe od ul. Marymonckiej    
 Nocznickiego Tomasza / Rokokowa działki    
 Nokturnu    
     
     
     
     
     
 O    
 Oczapowskiego  Michała   13-43    
 Oczapowskiego  Michała    7    
 Odysei    
 Ogólna     1-9    
Oksywska    
 Olszynowa    
 Opalin    
Opatowska 6    
 Opłotek    
 Osikowa    
 Ostaszewska    
     
     
     
     
 P    
Palisadowa    
Papirusów    
Parandowskiego Jana    
Parnas    
Pasterska    
Pasymska    
Pelplińska    
Perseusza    
Perzyńskiego  Włodzimierza   3-13A    
Perzyńskiego   Włodzimierza   8-20    
Perzyńskiego  Włodzimierza    2    
Petofiego  Sandora  1-3    
Petofiego  Sandora   5-7
Petofiego Sandora 2 -8
Pęcicka 9, 12-42
mjr Pilcha Adolfa "Doliny" 2-6
Płatnicza     37-115, 38-106
Płatnicza     1-31
 
 
   
Popiela    
Prozy    
Pruszyńskiego Ksawerego    
Przy Agorze     1-3    
Przy Agorze     17-27    
Przy Agorze     6-22    
Przy Agorze     24-28    
Przy Agorze     2-4    
Przy Agorze   5-15C    
Przybyszewskiego  Stanisława   57-77    
Przybyszewskiego  Stanisława    28-82    
Przybyszewskiego  Stanisława     43-47    
Przybyszewskiego  Stanisława     12-24    
Przybyszewskiego  Stanisława      51-55    
Przytyk    4- 6    
Przytyk     3-9    
Pułkowa    
     
     
     
     
R    
Rękopis    
Rodziny Połanieckich 33-61, 28-44    
Rodziny Połanieckich  27-31    
Rokokowa    
Romaszewskiego Zbigniewa 5-23    
Romaszewskiego Zbigniewa 4-16    
Rudnickiego Lucjana    4-10A    
Rudnickiego Lucjana   1-5    
Rudnickiego Lucjana (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
Rudnickiego Lucjana (od ul. Kochanowskiego do ul. Broniewskiego)    
Rudzka     6    
Rudzka 12-26    
Rydla Lucjana    
Rytelska    
Rytmy    
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 S
 Sadowskiej Barbary
 Samogłoska
 Schroegera  Efraima   4-38
 Schroegera  Efraima  75- 87
 Schroegera  Efraima   9-37
 Schroegera  Efraima  90- 96
Schulza Brunona
 Sieciechowska
 Skalbmierska     11-21, 12-18
 Skalbmierska     1-5
 Słodowiec
Słonecznikowa
 
 Smoleńskiego   Władysława  1-31, 2-16B
 Sobocka     11-23, 12-28
 Sokratesa
 Sokratesa 1- 17
 Spartakusa
 Stachury  Edwarda    1-9, 2-4
 Staffa   Leopolda 3-5-7
 Staffa   Leopolda 2-16/18
 Staffa   Leopolda  32-40, 61-111
 Staffa   Leopolda   21-59
 
 Starej Baśni
 Stawy Brustmana
 Swarożyca
 Swarzewska
 Szaflarska     1-9
 Szegedyńska     1-13 A, 6-12
 Szekspira   Wiliama  1, 2
 Szekspira   Wiliama   3, 4
 Szepietowska
 Szubińska    4
 Szubińska    6
 Skalbmierska 2- 10
 Schroegera Efraima  75- 87
 Schroegera Efraima  89-97
 Skalbmierska 12- 18
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 T
 Tarnowskiego Stanisława
 Tczewska     1-9
 Tołstoja  Lwa   1, 4
 
 Trasa AK (od Broniewskiego do ul. gen. Maczka)
 Trasa AK (od Gąbińskiej do ul. Broniewskiego)
 Trasa AK (od ulicy Marymonckiej do ul. Gąbińskiej)
 Trenów
 Trylogii
 Trzcinki
 Tulowicka
 Twardowska     3-23, 20
 Tytułowa
   
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
 W    
 Wazów    
 Wergiliusza    
 Widokowa    
 Wierzyńskiego Kazimierza    1-11    
 Wilkońskiego Augusta    
 Wolumen     6    
 Wolumen     10-22, 25a    
 Wolumen     53 bazar    
 Wolumen     3-11    
     
 Wólczyńska      2, 4, 14    
 Wólczyńska     64    
 Wólczyńska     61-133, 178-208    
 Wólczyńska     55-57 (cmentarz)    
 Wólczyńska     171-315, 232-308    
 Wóycickiego  Kazimierza    od 11, od 14    
 Wóycickiego  Kazimierza   1/3-9, 2-12    
 Wrzeciono     55- 65    
 Wrzeciono     42-54A    
 Wrzeciono     33-39    
 Wrzeciono     9-11, 10-14a    
 Wrzeciono     1-7, 2-8    
 Wrzeciono     16-38    
 Wrzeciono     17    
 Wrzeciono     41-51a    
 Wybrzeże Gdyńskie 27-52,  od ul. Dewajtis do ul. Pułkowej    
 Wybrzeże Gdyńskie od ul. Gwiaździstej do ul. Dewajtis    
 Wygon    
 Wyjściowa    
     
     
     
     
     
 Z    
Zabłocińska    3-11, 2-10    
Zgrupowania AK "Kampinos"    
Zgrupowania AK  "Żmija"    
Zgrupowania AK "Żubr"    
Zgrupowania AK "Żyrafa"    
Zuga  Bogumiła   33, 26-34    
Zuga  Bogumiła  1-31, 2-24    
     
     
     
     
 Ż    
 Żbikowianka    
 Żeromskiego  Stefana   3-7    
 Żeromskiego  Stefana    17-27    
 Żeromskiego  Stefana   9-15a    
 Żeromskiego  Stefana   36-62    
 Żeromskiego  Stefana    31-81, 64-    
 Żeromskiego  Stefana   4-28    
 Żółwia    
 Żubrowa    
     
 Dodatkowe ulice nie ujęte alfabetycznie    
 Węzeł Komunikacyjny Młociny